, دبیرخانه دائمی همایش حفاظت از زیرساخت های حیاتی
1. تمدید زمان ارسال مقاله
با توجه به استقبال بالای محققان عزیز از همایش و تماس های مکرر از جانب این عزیزان، زمان ارسال مقاله به دبیرخانه همایش تا روز شنبه مورخ 18 آبان و زمان اعلام نتایج تا روز پنج شنبه مورخ 23 آبان 1398 تمدید گردید. بدیهی است با توجه به زمان برگزاری همایش امکان تمدید مجدد زمان ارسال مقاله میسر نمی باشد.
2. چهارمین جلسه کمیته اجرایی همایش با حضور خبرنگاران در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار گردید.
به منظور هماهنگی برگزاری همایش، چهارشنبه اول آبان ماه چهارمین جلسه کمیته اجرایی با حضور اعضاء کمیته، خبرنگاران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، معاون فرماندار شهرستان بابلسر و مدیرکل پدافند غیرعامل مازندران در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار گردید.
3. سومین جلسه کمیته اجرایی همایش در محل اداره کل پدافند غیرعامل استان برگزار گردید.
روز چهارشنبه 24 مهر ساعت 9 صبح سومین جلسه کمیته اجرایی همایش با حضور رئیس و اعضاء محترم کمیته اجرایی در محل اداره کل پدافند غیرعامل استان مازندران برگزار گردید.
4. بررسی همایش حفاظت از زیرساخت های حیاتی در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران؛ با توجه به برگزاری همایش ملی حفاظت از زیرساخت های حیاتی (cip ) در 28 و 29 آبان ماه امسال در بابلسر، یادآور شد: این همایش ضمن به اشتراک گذاشتن تجربیات، ضرورت توجه دستگاه ها به زیرساخت ها را برمی انگیزد و از این جهت همایش با اهمیتی است.
5. مدیرکل پدافند غیرعامل استان مازندران از برگزاری دومین همایش ملی CIP در آبان ماه سال جاری توسط دانشگاه صنعتی مالک اشتردر دانشگاه مازندران خبر داد.
دکتر منفردی در دومین جلسه کمیته اجرایی همایش CIP که صبح روز شنبه مورخ 98/7/6 در دفتر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران برگزار شد. هدف از برگزاری این همایش را ایجاد فهم مشترک در بین دستگاهها و دانشگاه و تبیین تجارب و دستگاه ها در کاهش ریسک های عملکردی برشمرد و خاطر نشان کرد تاکنون 70 مقاله به دبیرخانه همایش واصل و هما هنگی لازم جهت برگزاری همایش صورت پذیرفت. ‎
6. برگزاری دومین جلسه شورای سیاست گذاری همایش
دومین جلسه شورای سیاست گذاری همایش ملی حفاظت از زیرساخت های حیاتی با حضور اعضای شورا برگزار شد.
7. دومین نشست کمیته علمی همایش
دومین جلسه کمیته علمی همایش برگزار شد.
8. برگزاری نخستین جلسه شورای سیاست گذاری همایش
نخستین همایش شورای سیاست گذاری همایش با حضور دکتر شفقت رییس دانشگاه صنعتی مالک اشتر، دکتر حسنوی رییس مجتمع پدافند غیر عامل و اعضای شورا در تاریخ 25 اردیبهشت 98 برگزار شد.
9. برگزاری اولین جلسه کمیته علمی همایش
اولین جلسه کمیته علمی همایش برگزار گشت.
10. گزارش اولین دوره همایش « مدیریت ریسک در زیرساخت ها»
نخستین کنفرانس ملی مدیریت ریسک در زیرساخت ها از سوی دانشگاه صنعتی مالک اشتر در خردادماه 1394 در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در تهران برگزار گردید.